Gdzie kupić flagę?

0
1316
flaga polski

Z zakupem flag państwowych nie ma juz dziś najmniejszego problemu. W każdą ich liczbę można zaopatrzyć się bez kłopotów na przykład w sklepie internetowym: www.okolicznosciowe.com.pl. Warto o tym pomyśleć, ponieważ choćby tylko z okazji świat państwowych. Polska tradycja i historia dają wiele okazji do wywieszenia biało-czerwonych flag. Takie zachowanie to wyraz naszego patriotyzmu, więzi z Ojczyzną i pamięci o minionych czasach.

Różne rozmiary flag


W ofercie https://okolicznosciowe.com.pl/kategoria-produktu/flagi/ znajdują się flagi w różnych rozmiarach: 60×90 cm, 70×112 cm, oraz 90×150 cm. Są one trwałe, ponieważ wykonano je z jednego lub dwóch kawałków poliestru. Te z dwóch zszywane są płaskim szwem francuskim. Ponadto brzegi wszystkich flag obszywane są również pojedynczym lub podwójnym szwem. Poza tym każdą z nich pakujemy w osobny i estetyczny woreczek. Sklep www. okolicznosciowe.com.pl dysponuje też drzewcami do flag. Wykonane są one z drewna sosnowego i mają 22 mm średnicy oraz 150 cm długości. Sprzedaje się je w zestawach po 5 sztuk.

Zasady wywieszania flagi


Gdy już kupi się flagę, to trzeba jednak pamiętać, że jej wywieszanie związane jest z pewnymi zasadami. Musi ona znajdować się w takim miejscu, aby nie ujmowało to jej godności. Musi to być też miejsce eksponowane i takie, w którym dobrze ją widać dzień zarówno w dzień, jak i w nocy. Natomiast flaga nie może być brudna i zniszczona, a jej barwy nie mogą być wyblakłe. Gdy natomiast z jakiegoś powodu zawinie się wokół swojego drzewca, przestaje już być godną dekoracją. Należy ją jak najszybciej rozplątać.

Gdy flaga jest wywieszona w pionie, to należy pamiętać, że jej biały kolor musi zawsze znajdować się po lewej stronie patrzącego na nią z przodu. Poza tym flaga nie może ponadto dotykać podłoża lub wody.